O Mnie

  • Mam na imię Anetta, jestem mamą dwójki nieokiełznanych chłopaków Łukasza i Kacpra. Z wykształcenie jestem technikiem odzieżowym z pasji krawcową. Sytuacje w moim życiu sprawiły, że musiałam zrezygnować z wielu rzeczy, które kochałam robić. Jednak nie ma tego złego… kolejną pasja stała się edukacja domowa moich dzieci , tworzenie dla nich pomocy ,robienie prezentacji, uczestniczenie w kursach montessoriańskich. Z radością poznaje i poszerzam wiedzę na temat metody Montessori. Teraz to ona właśnie stała się fajna przygodą, którą przeżywam razem z moimi dziećmi. 

    Chciałabym  podzielić się tym czego uczę się sam ,biorąc udział w warsztatach i kursach pedagogiki Montessori, Międzynarodowych i Regionalnych Konferencjach Montessori, czytając literaturę, blogi polskie oraz wiele anglojęzycznych, korzystając z doświadczeń innych rodziców i nauczycieli. 

     

    Lubię tworzyć, naprawiać, zmieniać (np. renowacja mebli, malowanie, tapetowanie ścian, tworzenie pomocy montessoriańskich, projektowanie i szycie). Lubię prace ogrodnicze, fotografie, taniec, jazdę rowerem, czytanie książek, zdobywać nowej wiedzy oraz te rzadkie chwile bycia tylko ze sobą. 🙂